STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
SERWIS
TUNING
HAMOWNIA
KONTAKT - DOJAZD


 Nowa strona


 Serwis


 Hamownia


  O Firmie

Jesteśmy firmą motoryzacyjna, działającą od 1996 roku. Początkowo nasza działalność polegała się na sprzedaży części motoryzacyjnych, a po rozbudowie firmy, w 2000 r. uruchomiliśmy serwis , zajmujący się obsługą samochodów osobowych i dostawczych oraz tuningiem silników, zawieszeń i hamulców

Do Państwa dyspozycji mamy 6 dobrze wyposażonych stanowisk naprawczych w tym hamownię podwoziową.

Nasz serwis świadczy kompleksowe usługi w zakresie napraw mechanicznych jak i diagnostyki układów elektronicznych , sterowania silnika zarówno benzynowego jak i diesla, również common rail, jak i innych systemów takich jak ABS, ASR, ESP czy poduszki powietrzne.
W naszym serwisie naprawicie Państwo też klimatyzacje, ustawicie geometrię kół, oraz wymienicie i przechowacie opony.

Nasze zaplecze pozwala nam na obsługę w pełnym zakresie samochodów osobowych jak i dostawczych (również największe MB Sprintery, VW LT, Renault Mascot) oraz częściowo ciężarowych o ładowności do 7,5T.

W swojej pracy opieramy się na profesjonalnym oprogramowaniu serwisowym, co pozwala nam na optymalną obsługę Państwa taboru transportowego i dopełnienie wszystkich czynności serwisowych zalecanych przez producenta, poczynając od zakresu przeglądów, a na poprawnym doborze materiałów eksploatacyjnych kończąc.

Współpraca z liderami rynku samochodowego zapewnia nam dostęp do szkoleń oraz najnowszych materiałów informacyjnych. Dzięki stałemu dostępowi do szkoleń i ciągłej edukacji nasi pracownicy zajmują czołowe miejsca w różnych ogólnopolskich konkursach np. Mechanik Roku. Nasza kadra pracownicza legitymuje się średnim bądź wyższym wykształceniem technicznym.


Stosujemy części i materiały wyłącznie dobrej jakości, z różnych półek cenowych, i tylko takie które gwarantują długą i bezawaryjną pracę. Współpracujemy z największymi dystrybutorami części zamiennych do aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, dzięki czemu mamy stały dostęp on-line do ponad miliona referencji w ciągu 24h. To pozwala nam na błyskawiczną naprawę i zapewnienie szybkiej obsługi Państwa floty samochodowej. Wiemy, że czas to pieniądz!

Drugą gałęzią działalności naszej firmy jest profesjonalny serwis tuningowy. Zajmujemy się głównie elektronicznym tuningiem silników, ale również zawieszeń i hamulców, przygotowujemy auta do sportu jak i "na ulice", wprowadzamy także własne rozwiązania autorskie. Dla firm transportowych, spedycyjnych, flotowych mamy specjalną ofertę programów ekonomicznych, pozwalających na 10-12% oszczędność zużycia paliwa we wszystkich sterowanych elektronicznie pojazdach i maszynach roboczych z silnikami diesla.

Dzięki profesjonalizmowi, szerokim możliwościom i nastawieniu na ciągły rozwój i udoskonalaniu zaplecza technicznego zaufały nam największe na rynku firmy flotowe, obsługujące w całym kraju po kilka tysięcy samochodów.

Na nasze usługi udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Wszystkie auta obsługiwane w naszym serwisie otrzymują nieodpłatnie książkę przeglądów, w której zawarta jest cała historia napraw.

Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty i akcje promocyjne.

Samochody to dla nas nie tylko źródło dochodu, to przede wszystkim pasja, dlatego każde auto i każdy przypadek traktujemy indywidualnie tak jak byśmy naprawiali własne auto. Nie odsyłamy klientów z "problemem" tzw. ciężkich przypadków, a wręcz oczekujemy wyzwań, z którymi konkurencja sobie nie poradziła.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.